ABOUT US

درباره ما

آژنگ طرح رادیس

آژنگ طرح رادیس یک آژانس خدمات نمایشگاهی است که به پشتوانه دانش و تجربه سالیان متمادی فعالیت در صنعت نمایشگاهی و بهره مندی از سرمایه انسانی متخصص و اموزش دیده اقدام به ارائه خدمات تخصصی خدمات حوزه رویداد های تجاری مینماید.
ما در رادیس با تمرکز بر صنعت نمایشگاهی و با در اختیار داشتن تیمی مجرب و حرفه ای، متعهدیم تا با ارائه خدمات گسترده و باکیفیت بعنوان آژانس جامع خدمات نمایشگاهی شما را در دستیابی به چشم اندازهای تجاری تان یاری بخشیم.

آژنگ طرح رادیس

ما در آژنگ طرح رادیس اعتقاد داریم نمایشگاه فرصتی است بی نظیر که با ایجاد بستری ویژه در جهت گسترش روابط تجاری و مناسبات اقتصادی، امکانی فوق العاده در جهت تحکیم نام و نمایش هویت نشان تجاری و افزایش ایجاد اگاهی از برند در میان مخاصبان هدف را در اختیار صاحبان برند قرار میدهد. استفاده بهینه از این ظرفیتها میتواند منجر به رشد و شکوفایی هر کسب و کاری گردد.

 یابد توجه داشت که حضور موفق در هر رویداد نیازمند شناخت ویژه از این صنعت میباشد. نمایشگاه بعنوان یک صنعت تخصصی قطعا نیازمند ، دانش و تجربه مرتبط است، ما بعنوان مجری تخصصی خدمات نمایشگاهی ضمن اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح و اخذ مدارک تخصصی نمایشگاهی و به پشتوانه سالها تجربه با در اختیار داشتن دفاتر بین المللی، شرکای برون مرزی و نیروی انسانی متخصص، کارآمد و نوآور یار شما هستیم تا تجربه متفاوتی را از کیفیت حضور در نمایشگاه برای شما ایجاد کنیم.

غرفه سازی نمایشگاهی

مشاوره و مدیریت رویداد

به جمع مشتریان رادیس بپوندید

اعتبار ما همکاری متوالی با بزرگترین نامهای تجاریست

Shopping Basket