exhibition stand construction

غرفه سازی نمایشگاهی

غرفه‌ سازی نمایشگاهی فرآیندی است که طی آن شرکت‌ها، یک فضای خام را برای نمایش محصولات، خدمات و دستاوردها، و بر اساس نیاز و بصورت خاص کاملا شخصی سازی شده هم‌ راستا با استراتژی‌های برندینگ خود طراحی و پیاده‌سازی می‌کنند.

غرفه نمایشگاه روایت‌گر داستان کسب و کار شماست، ما در رادیس بعنوان آژانس جامع خدمات نمایشگاهی به پشتوانه دانش و تجربه طراحی و ساخت غرفه در کنار شما هستیم. تا پیام خود را به صورتی جذاب و ماندگار روایت کنید.

غرفه سازی نمایشگاهی و اعتبار یک برند

غرفه‌ سازی در واقع آفرینش تجربه و هویت یک نشان تجاری در فضاییست که برندینگ و بازاریابی در آن به خوبی تجلی یافته باشد.
غرفه‌ های نمایشگاهی به عنوان مهره‌ای کلیدی در شطرنج بازاریابی به کار گرفته می‌شوند، طراحی و غرفه‌ سازی باید براساس درک دقیق  نیازها و هدف‌های شرکت‌ها پایه ریزی شوند. آنچه که در نهایت شکل می‌گیرد، فراتر از یک سازه‌ی فیزیکی است؛ یک تجربه‌ی برندینگ چند بعدی است که میتواند نقش کلیدی در دستیابی به اهداف تجاری و تبلیغاتی سازمان ایفا میکنند.

دنیای تجارت امروز نیازمند جلب توجه و تاثیر بر مخاطبین است. غرفه‌های نمایشگاهی عهده‌دار نقشی بنیادین در معرفی و بازاریابی برند‌ها هستند.
سازه نمایشگاهی موفق، ابزاری استراتژیک در بازاریابی و ارتقاء برندینگ است. غرفه نمایشگاه باید با دقت و حرفه‌ای طراحی و پیاده‌سازی شود. غرفه سازی نمایشگاهی فعالیتی کاملا تخصصی است.
 توجه به این نکته حیاتیست که در واقع دستیابی به موارد مذکور نیازمند همراهی یک تیم حرفه ای است که علاوه بر شناخت کافی از این صنعت و محدودیت های ان از خلاقیت و توانمندی طراحی و ساخت غرفه ای با کیفیت و استاندارد را داشته باشد.

مقالات تخصصی صنعت غرفه سازی

قطعا یکی از اصول موفقیت در فضای نمایشگاهی کسب دانش و شناخت عمیق از دنیای رویدادها است.
تلاش میکنیم تا با جمع اوری مقالات کاربردی و ارائه جدیدترین تحقیقات روز دنیا شما را در شناخت ترندهای حوزه رویدادهای تجاری و صنعت نمایشگاهی همراهی کنیم.

گرید غرفه سازی

گرید غرفه سازی

آژنگ طرح رادیس

مجری رسمی خدمات غرفه سازی نمایشگاهی

ما در رادیس بعنوان اژانس جامع خدمات نمایشگاهی با بهره مندی از امکانات کارگاهی مدرن،  نیروی انسانی متخصص و کارازموده و به پشتوانه دانش و تجربه فعالیت طولانی در حوزه خدمات غرفه سازی مدعی هستیم. تجربه ای متفاوتی رو از حضور و کیفیت خدمات غرفه سازی در نمایشگاههای داخلی و بین المللی با ما داشته باشید. بازه زمانی سرویسها و خدمات ما معمولا از ماهای قبل از نمایشگاه شروع با طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی شروع و تا چند روز بعد از پایان نمایشگاه و تخریب و جمع اوری غرفه نمایشگاهی ادامه پیدا میکنه.

10+ سال فعالیت

تیم اجرائی متخصص

غرفه سازی نمایشگاهی

ساخت غرفه در یک نگاه

 بخشی بزرگی از اثر بخشی شرکت در رویداد از طریق فضای فیزیکی خلق شده انجام خواهد گرفت. خلاقیت در نمایش محصول و میزانسن صحنه در القای توانمدیها و دستیابی به اهداف رویداد تاثیر شگرفی خواهد. فرایند ساخت غرفه نمایشگاهی فعالیتی کاملا تخصصی است. تجهیزات، امکانات و نیروی انسانی متخصص در کنار تجربه و دانش این صنعت ابزارهای لازم جهت طزاحی و ساخت غرفه است.
سعی کردیم در این فرصت فرایند طراحی و ساخت غرفه در رادیس را به اختصار شرح دهیم.

فرم-غرفه-سازی-نمایشگاه

فرم سفارش غرفه سازی

بریف یا فرم سفارش غرفه شامل اطلاعاتی نظیر عنوان نمایشگاه و محل برگزاری، ابعاد، مساحت و موقعیت غرفه میشود. کلیه جزئیاتی که یک سازمان برای غرفه نمایشگاهی در نظر دارند و یا ممکن است نیاز داشته باشد، از کارفرما به طور کامل جمع‌آوری می‌شود. پس از بازبینی دقیق جزئیات این فرم، یک برآورد اولیه مالی ارائه می‌شود. در صورت نیاز جزئیات رو با بودجه در نظر گرفته شده تطبیق میدیم. تأیید طرح توسط کارفرما و توافقات اولیه بین طرفین، گردش کار این فرم در مجموعه غرفه سازی رادیس آغاز میکنه و تا تبدیل به یک غرفه کامل و بی نقص ادامه پیدا می‌کند.

براورد مالی ارائه شده توسط مجموعه غرفه سازی رادیس در این مرحله شامل تمام هزینه های غرفه سازی بصورت کامل و با در نظر گرفتن کلیه جزئیات طرح میشود و مشارکت کننده  هیچ گونه هزینه دیگری بابت مراحل غرفه سازی و یا عناصر موجد در طرح نهایی به مجموعه غرفه سازی پرداخت نمیکند.

طراحی-در-غرفه-سازی-نمایشگاهی

طراحی، خلاقیت و ایده پردازی

کار با طراحی خلاقانه اتودهای اولیه بر اساس درک نیازهای کارفرما و جزئیات فرم سفارش غرفه شروع میگردد. جریان برندینگ و استراتژی های بازاریابی مشتری در طراحی به عنوان یک اصل دنبال میشود. رعایت قوانین ساخت غرفه نمایشگاه و محدودیت‌های سالن‌ها و سایت نمایشگاهی و مباحث استاندارد سازه نیز در این مرحله در طرح لحاظ می‌گردد. اتودها به صورت یک طرح ۳ بعدی و با چندین رندر از زوایای مختلف به کارفرما ارائه می‌شوند.

ویرایش غرفه و طراحی سازه اولیه تا جلب نظر رضایت مشارکت کننده و رسیدن به طرح نهایی بدون هزینه اظافی انجام خواهد گرفت.

مهندسی-ساخت-غرفه-نمایشگاه

غرفه سازی و رعایت استانداردها

پس از تأیید طرح توسط کارفرما واحد طراحی، اقدام به تهیه ابعاد و نقشه فنی غرفه میکند. نقشه فنی شامل اندازه دقیق سازه‌ها و مکان قرارگیری و کلیه جزئیات طرح ۳ بعدی نهایی است. استانداردهای سازه و تطبیق آن با قوانین ساختمانی و نمایشگاهی مجداد توسط بخش فنی بازبینی میگردد.

فرایند ساخت، نصب و مونتاژ غرفه در آژنگ طرح رادیس بر اساس مباحث ملی ساختمان و استانداردهای سازمان نظام مهندسی و ساختمان تهران انجام خواهد گرفت.
 رعایت استاندارهای لازم در حین ساخت توسط مهندسین ناظر دارای پروانه نظارت بررسی میگردد.

ساخت-غرفه-در-کارگاه

ساخت کارگاهی غرفه نمایشگاهی

طرح و نقشه‌های فنی تهیه شده به بخش اجرایی شرکت ارسال می‌شود و فرآیند غرفه سازی نمایشگاهی بصورت فیزیکی آغاز می‌شود. حجم‌ها و سازه ها به دست استاد کاران ماهر مجموعه غرفه سازی رادیس و منطبق بر طرح نهایی و نقشه فنی با استفاده از بهترین متریال‌های موجود بازار ساخته میشود.

غرفه های نمایشگاهی بصورت معمول در قطعات مختلف، باکسهای کوچک تر و قابل حمل به همانند قطعات گوناگون یک پازل در کارگاه مجهز غرفه سازی آژنگ طرح رادیس بصورت کامل اماده سازی میشوند.

مجوز-ساخت-غرفه-نمایشگاه

تائیدیه اجرائی و مجوز غرفه سازی

تاییدیه اجرایی و مجوز غرفه سازی از سایتهای نمایشگاهی از دیگر مراحل ساخت غرفه است. مجوز ساخت برای هر غرفه و هر طرح بطور مجزا دریافت میشود. قوانین دریافت محوز غرفه سازی در سایت‌های گوناگون نمایشگاهی متفاوت هستند. شرکتهای غرفه ساز مورد تایید و دارای مجوز شرکت سهامی نمایشگاه بین المللی امکان دریافت مجوز دارند.

دریافت مجوز ساخت از مواردی هست که اهمیت انتخاب پیمانکار مجاز غرفه ساز رو نشون میده. با دریافت مجوز اماده ورود به سالن نمایشگاهی میشویم.​

اماده-سازی-غرفه

اماده سازی کامل غرفه

سازه های ساخته شده بر اساس نقشه فنی شماره گذاری، بسته بندی و اماده بارگیری میشن تا در محل نمایشگاه فرایند اماده سازی ساده تر صورت بگیره. پیش‌بینی و تدارک تمام موارد لازم برای تکمیل غرفه مانند مبلمان و تجهیزات پذیرایی، چاپ لایت باکس‌ها، گل ارائی، آماده‌سازی لوگوها و برندینگ غرفه و... انجام می‌شود. برنامه‌ریزی دقیقی برای نصب و تحویل به موقع این موارد صورت می‌گیرد.

زمان ساخت غرفه‌های نمایشگاهی به دلیل ماهیت نمایشگاه‌ها محدود است. عموماً بین یک تا حداکثر چهار روز زمان برای ساخت و نصب غرفه در نظر گرفته میشود.
رعایت زمان‌بندی مناسب و پیش‌بینی نیازهای مورد نیاز از سوی پیمانکار غرفه سازی بسیار مهم است.

غرفه-سازی-در-سالن-نمایشگاه

غرفه سازی در سالن نمایشگاهی

با بازگشایی سالن نمایشگاه و بعد از کفسازی قطعات ساخته شده در کارگاه غرفه سازی به ترتیب نصب و مونتاژ میشه، همزمان تکسنین های برق مشغول اماده سازی تجهیزات نورپردازی و برق رسانی میشن. ساخت غرفه بر اساس مباحث ملی ساختمان انجام میشود. رعایت استانداردها در طول ساخت توسط مهندسین ناظر غرفه سازی رادیس مجداد مورد بررسی قرار میگیرد. مراحل رنگ امیزی و غرفه ارائی نیز به سرعت انجام میگردد. تا در موعد مقرر غرفه اماده بهره برداری شما باشد.

تحویل غرفه

مهم است به یاد داشته باشید که عموماً در روز آخر ساخت و ساز، شرایط غرفه به گونه‌ای فراهم می‌شود که کارفرما و صاحبان غرفه بتوانند در آن حضور یابند. محصولات و کالاهایی که قصد ارائه در نمایشگاه دارند، را در ویترین و مکان‌های مشخص ‌شده قرار دهند. روز آخر عملاً به چیدمان دقیق و غرفه ارائی تعلق دارد و بیشتر به امورجزئی و تکمیل غرفه اختصاص دارد. ما در رادیس تحویل به موقع غرفه را از ارکان کار خود می‌شناسیم.

پشتیبانی-مستمر-غرفه-نمایشگاهی

غرفه سازی در سالن نمایشگاهی

هنگام چیدمان محصولات، معمولاً مشتریان از شرکت ساخت غرفه برای نیازهای مختلفی مانند نصب محصولات یا حتی تجهیزات نورپردازی اضافی، حمایت می‌خواهند. در آژنگ طرح رادیس به عنوان آژانس خدمات نمایشگاهی، همراه شما هستیم و این حمایت به صورت مداوم تا آخرین روز نمایشگاه ادامه پیدا می‌کند تا مطوئن بشیم که انتظارات و نیازهای شما را برآورده می کنیم و همانطور که اشاره شد، تجربه‌ای متفاوت را برای شما فراهم کنیم.

سوالی دارید که جوابی براش پیدا نمی کنید !

با ما در ارتباط باشید
خوشحال میشیم کمکتون کنیم.

آژانس جامع خدمات نمایشگاهی

مجری خدمات غرفه سازی

Shopping Basket