صاحبان کسب و کار اهمیت بازاریابی و تبلیغات را در موفقیت برند خود درک می کنید. با گذشت زمان تکنیک های مورد استفاده در مدیریت رویداد تکامل یافته اند، اما کلید موفقیت یکسان است.انتخاب استراتژی مناسب در زمان مطلوب

رویدادها به عنوان یکی از مهم‌ترین عوامل در توسعه کسب‌وکارها در سطح داخلی و بین المللی و افزایش سطح اگاهی از برند شناخته می‌شوند. در قلمروی مدیریت پویای امروز، حضور در ایونت و یا برگزاری رویدادها به یکی از ارکان اساسی تجارت بدل شده است. بازاریابی و برندینگ در رویداد تاثیر شگرفی بر افزایش سهم بازارهای داخلی و خارجی خواهد داشت. برگزاری نمایشگاه های تخصصی و رویدادهای تجاری بعنوان بستری کلیدی در جهت توسعه شبکه‌ ارتباطات حرفه‌ای و تبادل دانش فنی قلمداد میشود. نمایشگاه بعنوان مهم‌ترین ابزارهای ایجاد فرصت‌های تجاری جدید داخلی و بین المللی شناخته می‌شوند. که نقش استراتژیکی را در جهت پیشبرد صنایع بازی میکند.

ما در آژنگ طرح رادیس به پشتوانه تجربه سالیان متوالی فعالیت در این صنعت و همکاری با نشانهای مطرح تجاری، با تکیه بر دانش و تخصص و با بهره مندی از نیروی انسانی متخصص، کار ازموده و همچنین سوابق مثبت برگزاری رویداد، اماده ارائه خدمات متنوع در ضمینه مشاوره و مدیریت رویداد و پروژه های نمایشگاهی بصورت تخصصی در کنار شما هستیم. شما را در تجربه موفقیت رویدادهای تجاریتان یاری کنیم.

برگزاری رویداد های تجاری و تبلیغاتی

مدیریت همایش، سمینار و کنفرانس

مشاوره-مدیریت-رویداد-های-تجاری

مدیریت و اجرای رویداد

مدیریت-رویداد-غرفه-سازه-تبلیغاتی

طراحی و اجرای سازه تبلیغاتی

برنامه-ریزی-رویدادهای-تجاری

مشاوره و برنامه ریزی ایونت

مدیریت-رویدادهای-تجاری-تشریفات

تجهیزات، تشریفات و پشتیبانی

برگزاری رویداد در حقیقت به ابزاری برای ارتقاء روابط تجاری و بازرگانی و به محلی برای شبکه سازیهای مدرن بدل شده اند. یکی از دلایل اهمیت رویداد ها در توانایی آن برای ایجاد و افزایش اعتبار در برند شما نهفته است. تعامل شخصی سازی شده مخاطبین و مشتریان با یک برند سطح بالاتری از اعتماد ایجاد می کند. برگزاری رویداد امکان برقراری روابط قوی‌تری با شرکاء و مخاطبین را فراهم میاورد. این موارد رویداد را به فرصتی طلایی تبدیل میکند.

هدف از برگزاری رویدادهای تجاری و یا  نمایشگاه های تخصصی فراتر از یک تجمع صنعتی و تجاری است. رویدادها فرصت‌ گرانبهایی در جهت شناخت نیاز بازار و تحلیل رقبای داخلی و بین المللی فراهم میکنند. نمایشگاه ها مدل مدرنی از نمایش محصولات، خدمات، دستاوردها و فن اوریهای روز صنایع گوناگون در یک فضای بیطرف و حرفه‌ای به وجود اورده اند.

مقالات تخصصی حوزه رویداد

مدیریت رویداد در دنیای تجارت امروز، مهارتی کلیدی به شمار می‌رود. رویدادها به ابزاری قدرتمند برای ارتباط با مخاطبان، معرفی برند و دستیابی به اهداف تجاری تبدیل شده‌اند.
مهارت‌های لازم برای تعامل مؤثر، شبکه‌سازی و دستیابی به نتایج مطلوب تنها با افزایش دانش و بهره برداری از تجربیات و پژوهشهای روز دنیا در حوزه زویدادهای تجاری امکان پذیر است.

وبلاگ اژانس خدمات نمایشگاهی، پلتفرمی تخصصی بررسی آخرین روندهای صنعت ، نکات کلیدی برنامه‌ریزی، مدیریت و اجرای رویدادهای تجاری است.

همایش‌ها، رویدادهای معرفی محصولات، رونمایی از برندها، مراسم افتتاحیه، حضور در نمایشگاههای تجاری و تخصصی انواع رایج و مختلف رویدادها هستند. هر کدام از رویدادها نقش ویژه ای در ارتقاء شناخت برند و دستابی به عوامل موفقیت در کسب‌وکارها دارند. طبیعتا برگزاری رویدادهای متفاوت با توجه به ماهیت و در راستای اهداف خاص خود، نیازمند رویکرد مناسب و متفاوتی است.

رویداد های تجاری و عوامل تاثیرگذار

موارد فوق الذکر همه و همه گوشه ای از اثرات حضور موفق در ایونت ها است، باید توجه داشت که دنیای چندوجهی رویدادها نیازمند دانش و تجربه مرتبط و درک عمیق از از این صنعت میباشد.
از مفهوم‌سازی تا برنامه ریزی و در نهایت اجرای کامل یک رویداد، تخصص مدیر و مشاور یک رویداد در سازماندهی تجربیات  مثبت و یاد ماندنی مؤثر است.

نمایشگاه های تخصصی

مدیریت و برگزاری نمایشگاهها نیازمند برنامه‌ریزی دقیق و شناخت کافی از ماهیت وجودی رویدادها است. تضمین موفقیت رویداد های تجاری در گرو مدیریت حرفه‌ای در نظر گرفتن استانداردهای داخلی و بین‌المللی است.

مهم‌ترین جنبه‌های برگزاری هر رویدادی مدیریت زمان و منابع است. تعیین اهداف واقع ‌بینانه و قابل سنجش و همکاری تنگاتنگ مجری نمایشگاه با سازمانهای دولتی، اتحادیها و انجمنهای صنفی فعال صنایع مختلف است. تحقق این مهم، منجر به خلق رویدادی با اثر بخشی داخلی و بین المللی  خواهد شد. بی دلیل نیست که از نمایشگاهها بعنوان موتور مولد صنایع یاد میشود.

سوالی دارید که جوابی براش پیدا نمی کنید !

با ما در ارتباط باشید
خوشحال میشیم کمکتون کنیم.

آژانس جامع خدمات نمایشگاهی

مجری تخصصی رویداد های تجاری