غرفه سازی نمایشگاهی شرکت کیان صنعت

نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

Project Detail
Area: 44 SQM

ساخت غرفه شرکت کیان صنعت توکان در نمایشگاه نفت و گاز توسط واحد غرفه سازی آژانس خدمات نمایشگاهی صورت گرفته است. حضور درخشان کیان صنعت، نگاه‌ها را به خود خیره کرد. این غرفه که حاصل همکاری با آژنگ طرح رادیس بود، نه تنها از نظر زیبایی بصری، بلکه از لحاظ معرفی پیشرفت‌های نوآورانه‌ی توکان در صنعت، چشم‌گیر بود.

طراحی خیره‌کننده غرفه با استفاده از عناصر صنعتی مدرن و رنگ‌های سازمانی پویا، فضایی منحصربه‌فرد و متخصصانه ایجاد کرده بود که حس تازگی و نوآوری را به بازدیدکنندگان القا می‌کرد.
محصولات و خدمات پیشرفته‌ی توکان به شکلی خلاقانه و کاربردی به نمایش گذاشته شده بودند. چیدمان هوشمندانه در طراحی و ساخت غرفه تجربه‌ای تعاملی و فراموش‌نشدنی را برای مخاطبان رقم می‌زد.

حضور کیان صنعت توکان در نمایشگاه نفت و گاز، فراتر از یک نمایش صرف بود. این شرکت با استقبال چشمگیر و برقراری ارتباطات موثر با مشتریان بالقوه و شرکای تجاری، به موفقیت‌های قابل توجهی دست یافت. غرفه‌ی توکان با ایجاد تجربه‌ای به‌یادماندنی برای بازدیدکنندگان، توانست پیام نوآوری‌محور خود را به طور موثری منتقل کرده و به اهداف استراتژیک خود با کمک واحد غرفه سازی آژانس خدمات نمایشگاهی دست یابد

Shopping Basket