نمایشگاه بین المللی تهران اولین و مجهز ترین مرکز نمایشگاهی جمهوری اسلامی ایران که در بزرگراه شهید چمران و در نزدیکی چهار راه پارک وی قرار گرفته است. نمایشگاه های بین المللی بسیاری بصورت سالیانه و منظم در تقویم نمایشگاهی این مرکز برگزار میگردد و مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان بسیاری را از سراسر جهان میزبانی میکند. محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران توسط  وزارت امور اقتصاد و دارايي در سال 1346 با برپایی سالنهای نمایشگاهی و ساختمان اداری در محل امروزی اغاز شد و در سالهای 1355 و 1374 فازهای دوم و سوم توسعه این مرکز نمایشگاهی کلید خورده است. محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران به طور رسمی و در سال 1348 برگزاری اولین دوره نمایشگاه خود با نام نمایشگاه آسیایی به مدت 21 روز را شاهد بوده است.

امکانات نمایشگاه بین المللی تهران

نمایشگاه بین‌المللی تهران، که به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و معتبرترین مراکز نمایشگاهی در منطقه خاورمیانه شناخته می‌شود، امکانات و ویژگی‌های بسیاری دارد که آن را به مکانی ایده‌آل برای برگزاری نمایشگاه‌ها و رویدادهای تجاری تبدیل کرده است.سایت نمایشگاه بین‌المللی تهران با مساحتی بیش از 120 هکتار، دارای 34 سالن با استانداردهای بین‌المللی است. سالنهای نمایشگاهی با مساحت‌های مختلف از 2500 مترمربع تا 12,000 مترمربع، امکان برگزاری نمایشگاه‌های متنوع را فراهم می‌کند. سیستم‌های تهویه مطبوع، نورپردازی، اینترنت پرسرعت و امکانات ارتباطی پیشرفته از جمله ویژگی‌های این سالن‌ها هستند نمایشگاه بین‌المللی تهران دارای پارکینگ‌ مناسب با ظرفیت بالا است که مشکل پارکینگ را برای بازدیدکنندگان و شرکت‌کنندگان حل می‌کند.

فضاهای باز و سبز گسترده‌ نمایشگاه بین‌المللی تهران فضایی دلنشین و آرام برای بازدیدکنندگان فراهم می‌کند و امکان برگزاری رویدادهای بیرونی را نیز فراهم می‌سازد. محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران در شمال شهر تهران واقع شده و دسترسی آسانی از طریق بزرگراه‌های اصلی و ایستگاه‌های مترو دارد. این امر باعث می‌شود تا شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان به راحتی به محل نمایشگاه دسترسی داشته باشند. این مجموعه نمایشگاهی امکانات رفاهی متعددی از جمله رستوران‌ها، کافی‌شاپ‌ها، بانک‌ها، خدمات پزشکی و اورژانس، و خدمات امنیتی 24 ساعته را ارائه می‌دهد.

مجموع این ویژگی موجب شده است تا  نمایشگاه بین‌المللی تهران به یک نقطه مهم برای برگزاری رویدادهای بین‌المللی تبدیل شود.

مسیر دسترسی نمایشگاه بین المللی تهران

نمایشگاه بین المللی تهران دارای 3 درب ورودی و 3 پارکینگ عمومی رایگان میباشد. 2 درب از ورودیهای نمایشگاه در خیابان سئول قرار گرفته است، ورودی جنوبی و ورودی جنوب غربی نمایشگاه بین المللی تهران بهمراه پارکینگ های جداگانه در خیابان سئول قرار گرفته است. ورودی دیگری بهمراه یک پارکینگ طبقاتی نیز در حاشیه اتویان چمران واقع شده است که به نام درب شمال معروف است. دسترسی به نمایشگاه بین المللی تهران با خودروی شخصی از طریق اتوبان نیایش و خیابان سئول  و پارکینگ جنوبی همچنین اتوبان چمران مسیر شمال جنوب و پارکینگ طبقاتی شمالی امکان پذیر است.

نقشه-دسترسی-نمایشگاه-بین-المللی-تهران

حمل و نقل عمومی تا نمایشگاه بین المللی تهران

اتوبوس تندرو

دسترسی حمل و نقل عمومی به نمابشگاه بین المللی تهران از طریق خط ۴ سامانه اتوبوس تندرو تهران ایستگاه نمایشگاه واقع در اتوبان چمران و به فاصله حدودا 300 متری و در نزدیکی درب شمالی قرار گرفته است. همچنین سامانه اتوبوسرانی خط 7 و ایستگاه پارک وی و پایانه افشار در نزدیکی این مرکز نمایشگاهی قرار گرفته است.

مترو

ایستگاه مترو تربیت مدرس و ایستگاه مدافعان سلامت در خط 7 مترو و ایستگاه میدان توحید در خط 4 متروی تهران نزدیک ترین ایستگاه ها به محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران است. همچنین مجاورت ایستگاه های مترو یاد شده با خط 4 اتوبوس های بی ار تی و پایانه های تاکسیرانی دسترسی مناسبی را فراهم اورده است.

آژانس خدمات نمایشگاهی

مجری غرفه سازی نمایشگاه بین المللی تهران

آژانس خدمات نمایشگاهی با تکیه بر تجربه، تخصص و دانش این صنعت به عنوان یک نام معتبر با افتخار در کنار شما است، تا تجربه‌ی متفاوتی از حضور در نمایشگاه را برایتان فراهم کنیم. ما در آژنگ طرح رادیس بعنوان مجری تخصصی خدمات نمایشگاهی از مدیریت و برنامه ریزی نمایشگاه های تجاری تا ساخت غرفه های نمایشگاهی و تجهیز سازه های نمایشگاهی تخصص ماست و همکاری مداوم با برندهای نام اشنای صنایع مختلف شاهدیست که به ان افتخار میکنیم.

بانک-مجریان-نمایشگاهی-سازمان-توسعه-تجارت

بانک مجریان نمایشگاهی سازمان توسعه و تجارت

عضو-رسمی-انجمن-غرفه-سازی

عضو انجمن غرفه سازان و خدمات نمایشگاهی